O mnie

Witaj!

Jestem Sylvka i jestem profesjonalnym grafikiem i fotografem z ponad 6 letnim doświadczeniem. Z fotografią zetknęłam już we wczesnym dzieciństwie. Mój tato był fotografem i fascynował go świat fotografii, zarówno pod kątem artystycznym jak i w zakresie sprzętu fotograficznego. Pasja ta udzieliła się również mi. Swoje umiejętności szlifowałam na wielu kursach i szkoleniach realizowanych przez najlepszych w branży, zarówno w kraju jak i za granicą. Ukończyłam także studia w zakresie grafiki komputerowej oraz projektowania i budowy stron internetowych.

Przez lata pracowałam na etacie w branży IT, w czołowych na polskim rynku firmach związanych w hostingiem, domenami  internetowymi oraz w branży SEO i marketingu internetowego. Osiągnęłam sukces w postaci piastowania stanowisk menadżerskich, jednak moment, kiedy zdecydowałam się porzucić wygodną pozycję na etacie na rzecz własnej działalności gospodarczej i robienia tego, co tak naprawdę kocham, stało się przełomowe w moim życiu zawodowym.

Praca na etacie w dużych organizacjach nauczyła mnie wiele – od umiejętności zarządzania projektami, poprzez umiejętność współpracy, zarządzania czasem i terminowej realizacji zleceń. Samozatrudnienie otworzyło mi nowe możliwości i pozwoliło skupić się na doskonaleniu posiadanych umiejętności. Najwięcej wymagam zawsze od samej siebie, dlatego nigdy nie spoczywam na laurach. Dzięki upartości zrealizowałam swoje marzenie jakim było otworzenie własnego studia fotograficznego, gdzie wykonuję zdjęcia produktowe, reklamowe i sesje portretowe. Dysponuję nowoczesnym sprzętem fotograficznym, oświetleniowym jak również profesjonalnym oprogramowaniem do projektowania grafik i montażu filmików reklamowych.

Współpracuję z firmami i odbiorcami indywidualnymi zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Projektuję opakowania, etykiety, wykonuję wizualizacje 3d produktów zanim trafią na produkcję, wykonuję profesjonalne sesje produktowe i reklamowe, zajmuję się projektowaniem logo i wszelkiego rodzaju grafik na potrzeby druku jak i publikacji online. Dzięki wiedzy zdobytej na studiach oraz zdobytemu doświadczeniu w branży IT i SEO realizuję strony internetowe zgodnie ze sztuką, uwzględniając oczekiwania odbiorców jak i wyszukiwarek internetowych.