FOTOGRAFIA

fotografia produktowa,
reklamowa, studyjna i plenerowa

Zdjęcia reklamowe Trójmiasto

Zdjęcie ma moc przemawiania, bo to oczy zawsze chcą najpierw, a pierwsze wrażenie liczy się najbardziej – dlatego fotografia w reklamie to jedna z matek sukcesu. Można sfotografować pudełko zapałek tak, aby mówiło: „Cześć, jestem pudełkiem zapałek” albo… „Hej, jestem obietnicą niezapomnianych wieczorów przy ocieplającym i łączącym dusze blasku ognia. Ze mną rozpalisz serca, emocje i zmysły, a wieczory już nigdy nie będą zwyczajne”. Widzisz różnicę? Potrzebujesz, aby portfolio Twoich produktów zachwyciło potencjalnych klientów? Zapraszam na profesjonalne sesje produktowe i reklamowe. Sprawię, że Twoja oferta ożyje i zaintryguje. Oprócz samych zdjęć oferuję także efektowne filmy typu slideshow z powstałych w czasie sesji fotografii. Taki film, wzbogacony o oryginalne, dodające dynamiki animacje sprawi, że Twój potencjalny klient nie przejdzie obojętnie obok Twojej oferty. 

Studio fotograficzne Trójmiasto

najlepiej pokaż, co masz

Skorzystanie z usługi profesjonalnej sesji zdjęciowej niesie za sobą szereg korzyści, z których główną jest możliwość wykorzystania efektów takiej sesji długofalowo i na różne sposoby. Zdjęcie nie ma terminu ważności, a jeśli jest wykonane profesjonalnie – będziesz z niego korzystać jeszcze długo po zakończeniu współpracy. Obecne standardy w estetyce zdjęć wyśrubowane przez media społecznościowe są bezlitosne – konsumenci chcą oglądać i kupować to, co piękne i profesjonalne. Nie pozwól swojej marce zostać z tyłu. Postaw na przyciągające wzrok portfolio.
Fotografia produktowa Gdynia

Fotografia produktowa

Zdjęcia reklamowe Gdynia

Fotografia reklamowa

Sesje portretowe Gdynia

Sesje portretowe

Zdjęcia wnętrz Gdynia

Zdjęcia wnętrz

Zdjecia z drona Gdynia

Sesje krajobrazowe i z drona

Retusz i obrobka zdjęć Trójmiasto

Zaawansowana obróbka i retusz zdjęć

FOTOGRAFIA PRODUTKOWA, REKLAMOWA – CENNIK

*podane ceny są cenami netto. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Zdjęcię wnętrz, zdjęcia z drona realizujemy na terenie Trójmiasta. Doliczamy także koszty dojazdu.

Potrzebujesz czegoś więcej?

Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o tym jakiego typu zdjęcia potrzebujesz. Z pewnością będę w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom.