strony internetowe

projektowanie i budowa
stron www

Projektowanie stron www Gdynia

Bycie obecnym w sieci jako marka to jedno, ale bycie zauważalnym to już zupełnie inna historia… Zastanawiałeś/-aś się, jaką wizytówką Twojego biznesu jest Twoja witryna? A może nie masz na nią pomysłu? Odwiedzający wchodzą, po czym bez namysłu wychodzą sprawiając, że Twoje statystyki płaczą?

Wizytówka marki w formie strony www powinna być profesjonalna i oryginalna. Stylem i sposobem poruszania się po witrynie powinna zachęcać odwiedzającego i sprawiać, żeby został na niej dłużej. Jeżeli Twoja wizytówka wzbudzi w nim zaufanie, zapragnie Twojego produktu lub skorzysta z Twojej usługi.

Niech patrzą w Twoją stronę!

Wizytówka marki w formie strony www powinna być profesjonalna i oryginalna. Stylem i sposobem poruszania się po witrynie powinna zachęcać odwiedzającego i sprawiać, żeby został na niej dłużej. Jeżeli Twoja wizytówka wzbudzi w nim zaufanie, zapragnie Twojego produktu lub skorzysta z Twojej usługi.

Strona internetowa to także folder reklamowy i broszura informacyjna w jednym. Powinna być czytelna i funkcjonalna dla użytkowników, którzy będą poszukiwać informacji o Twojej firmie, ale powinna być również przyjazna robotom Google. Już na etapie projektowania bierzemy pod uwagę wszystkie kluczowe czynniki, dzięki którym strona www ma szansę na sukces w Internecie.

Budowa stron www Gdynia

Unikatowe treści

Przygotujemy teksty na stronę internetową na każdy temat i dla każdej branży. W 100% oryginalne, poprawne, ciekawe, merytoryczne i&nbspzoptymalizowane!

Funkcjonalność

Zaprojektujemy strukturę witryny z wykorzystaniem doświadczenia i wiedzy w zakresie UX. Co to znaczy? To znaczy, że korzystanie z Twojej strony www będzie proste i przyjemne.

Nowoczesny design

Wykonamy dla Ciebie indywidualny projekt w pełni odpowiadający współczesnym trendom, a także nawiązujący graficznie do branży, w której działasz. Zero szablonów!

Łatwość zarządzania

Zbudujemy dla Ciebie stronę www, którą bez trudu w przyszłości samodzielnie zaktualizujesz! Dodawanie zdjęć, edycja tekstu, publikowanie aktualności lub artykułów w blogu – to wszystko zrobisz nie znając nawet podstaw programowania.

Zaprojektujemy Twoją stronę internetową tak, aby:

Nowoczesne strony www Gdynia
Była przejrzysta i nowoczesna
Responsywne strony www Gdynia

Prezentowała najwyższe standardy responsywności

Projektowanie funkcjonalnych stron internetowych Gdynia

Była przyjazna w nawigacji

Nowoczesny layout stron www Gdynia
Przez unikalność i oryginalność graficzną zapadała w pamięci odwiedzającym
Projektowanie i budowa stron internetowych Trójmiasto
Miała niepowtarzalny layout odzwierciedlający charakter Twój i Twojej marki,
Optymalizacja stron www Gdynia, Gdańsk, Sopot
Była zauważalna w wyszukiwarce i zoptymalizowana pod kątem SEO

Tylko dobre strony!

Strona internetowa jest narzędziem, które może Ci posłużyć w celu poszerzania zasięgów, zdobywania nowych kontaktów i poprawiania wyników sprzedaży. Aby tak się mogło stać, musi być zaprojektowana i wykonana z rozmysłem. Zmysł estetyczny i ciekawy pomysł na design to za mało, aby przygotować witrynę spełniającą wysokie wymagania Google i użytkowników.

Małe strony firmowe, czy też rozbudowane serwisy – wszystkie przygotowujemy z myślą o późniejszej promocji w internecie. Wdrażamy Google Analytics, implementujemy również Piksel Facebooka.

Nasze strony są przyjazne dla użytkowników i robotów Google. Doskonale znamy aktualne wytyczne w optymalizacji i dobrych praktykach SEO, dzięki czemu otrzymasz witrynę gotową do dalszych działań, jak np. pozycjonowanie.

BUDOWA STRON INTERNETOWYCH – CENNIK

*podane ceny są cenami netto. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

baltim.pl

martapopczyk.pl

procle.se

hbcare.pl

jasonwubeauty.pl

ofracosmetics.pl

autozanglii.pl

kimchichicbeauty.pl

chatkinadbugiem.pl

gdanskpsychoterapia.pl

everdea.pl

baltim.pl

baltim.pl

martapopczyk.pl

procle.se

hbcare.pl

jasonwubeauty.pl

ofracosmetics.pl

autozanglii.pl

kimchichicbeauty.pl

chatkinadbugiem.pl

gdanskpsychoterapia.pl

everdea.pl