Video reklamowe

Bo lubią oglądać

EmpressArt Video Reklamowe Gdynia

Zdjęcie ma moc przemawiania, bo to oczy zawsze chcą najpierw, a pierwsze wrażenie liczy się najbardziej – dlatego fotografia w reklamie to jedna z matek sukcesu. Można sfotografować pudełko zapałek tak, aby mówiło: „Cześć, jestem pudełkiem zapałek” albo… „Hej, jestem obietnicą niezapomnianych wieczorów przy ocieplającym i łączącym dusze blasku ognia. Ze mną rozpalisz serca, emocje i zmysły, a wieczory już nigdy nie będą zwyczajne”. Widzisz różnicę? Potrzebujesz, aby portfolio Twoich produktów zachwyciło potencjalnych klientów? Zapraszam na profesjonalne sesje produktowe i reklamowe. Sprawię, że Twoja oferta ożyje i zaintryguje. Oprócz samych zdjęć oferuję także efektowne filmy typu slideshow z powstałych w czasie sesji fotografii. Taki film, wzbogacony o oryginalne, dodające dynamiki animacje sprawi, że Twój potencjalny klient nie przejdzie obojętnie obok Twojej oferty. 

POMYSŁ

Powiemy Ci jak reklamować firmę z pomocą video i przygotujemy scenariusz filmiku.

MATERIAŁ

Przygotujemy video od podstaw lub wykorzystując Twoje materiały.

MONTAŻ

Zajmiemy się obróbką techniczną obrazu i dźwięku oraz montażem.

Video reklamowe to nie tylko reklama w ścisłym znaczeniu tego słowa. Za pośrednictwem filmów możesz budować pożądany wizerunek swojej firmy, zaprezentować się w roli eksperta w branży, dzielić wiedzą lub pasją. Unikasz video, bo nie przepadasz za okiem kamery? Nic nie szkodzi! Ciekawy film można przygotować również sięgając po zdjęcia, grafiki lub animacje.

SLIDESHOW

Film przygotowany w oparciu o zdjęcia lub statyczne grafiki.

VIDEO

Nagramy materiał w ustalonym miejscu – profesjonalną kamerą lub dronem.

ANIMACJE

Niezbędne elementy w profesjonalnych realizacjach filmowych.

NAPISY

Mogą być głównym lub dodatkowym źródłem informacji.

FILMIKI REKLAMOWE, MONTAŻ VIDEO – CENNIK

Cena przygotowania video reklamowego zależy od wielu czynników, z których główne to:

  • długość video
  • materiał wyjściowy
  • animacje
  • ilość scen

*podane ceny są cenami netto. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

* * dotyczy klientów na terenie Trójmiasta

Od czego zależy cena montażu video reklamowego?

W największym skrócie:

  • od rodzaju i jakości materiału, jaki otrzymamy do obróbki,
  • od długości oczekiwanego filmiku,
  • ilości scen,
  • oczekiwanych efektów.

Po uzyskaniu wszystkich niezbędnych informacji od klienta oraz obejrzeniu materiałów źródłowych jesteśmy w stanie podać dokładną cenę usługi video reklamowego.

Jak długo trwa montaż video?

Od jednego do kilkunastu dni, w zależności od tego, czy otrzymujemy gotowy materiał od klienta, czy musimy go nagrać. Czas pracy także uzależniony jest od tego, ile scen będzie w danym video, jego ostatecznej długości i oczywiście dodatkowych efektów w postaci napisów czy czołówki.

Co to jest slideshow?

Slideshow to montaż video z materiału statycznego, jakim są np. zdjęcia czy grafiki. Dla lepszych efektów wzbogacany jest ciekawymi efektami wizualnymi, kompatybilną muzyką oraz napisami.

Czy montujemy filmiki na YouTube?

Oczywiście! Opracowujemy materiały reklamowe dla wielu naszych klientów, a także dla Youtuberów i Infuencerów.

Czy montujemy filmiki na Social Media?

Oczywiście! Social Media jak Facebook czy Instagram to wspaniały nośnik reklamy i źródło informacji dla obecnych i potencjalnych klientów. Dopasowujemy formaty i długość materiału tak, by była zachęcająca i przyciągająca. Dodatkowo taki rodzaj video świetnie sprawdzi się również w formie reklamy na Social Mediach.

Czy przygotowujemy Intro do filmików?

Na zamówienie wykonujemy animacje intro do filmików vide, np. animacje loga firmowego, wizualizacja produktu. Jeśli potrzebujesz intro skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły.

MARZY CI SIĘ PROFESJONALNY FILMIK REKLAMOWY?

Skontaktuj się i porozmawiajmy o najlepszych sposobach na promocję firmy z pomocą video reklamowego.