Zaznacz stronę

Teksty na stronę internetową

Daj o sobie poczytać!

Firma powinna posiadać stronę internetową – trudno z tym stwierdzeniem polemizować. Strona www przedstawi Twoją firmę światu, przybliży potencjalnym klientom jej ofertę, doda Twojemu biznesowi wiarygodności i prestiżu. Dzięki witrynie internetowej podnosisz swoje szanse na pozyskiwanie klientów.

Jednak „jakakolwiek” strona internetowa to obecnie, niestety, za mało:
za mało, aby znaleźć się wysoko w wyszukiwarce,
za mało, aby wzbudzać zaufanie,
za mało, aby skutecznie się reklamować.

Rola tekstu jest tu kluczowa.

Teksty na stronę www

Teksty na stronę internetową

Przyciągające i wciągające

Co można i co należy zrobić, aby Twoja strona internetowa była czymś więcej niż tylko dekoracją w witrualnym świecie?

Postaw na treści! Oryginalne, wartościowe, ciekawe, przemawiające do użytkowników Twojej witryny i robotów Google. Widoczność Twojej strony w internecie, jej pozycja w wyszukiwarce Google, a nawet koszt reklamy – to wszystko zależy w dużej mierze właśnie od tekstów. Doskonale rozumiemy jak duża odpowiedzialność spoczywa na treści, dlatego zlecając jej napisanie nam, otrzymujesz o wiele więcej niż po prostu tekst:

Analiza słów kluczowych

Zanim przystąpimy do opracowania tekstów na Twoją witrynę, zbadamy wartościowe słowa kluczowe, popularne w wyszukiwarce Google. Dzięki nim uzyskasz konkretne informacje czego i jak często szukają Twoi klienci w internecie.

Optymalizacja

Przygotujemy teksty w pełni odpowiadające wymogom algorytmów Google. Nasycimy je topowymi słowami kluczowymi w odpowiednich proporcjach, a także opatrzymy je nagłówkami.

Tekst w 100% oryginalny

Gwarantujemy Ci, że zamawiając teksty u nas, nie otrzymasz plagiatu! Od podstaw przygotowujemy treści we własnym zakresie, stosując się do wytycznych wyszukiwarki Google i zasad gramatyki polskiej.

CENNIK PISANIA TEKSTÓW NA STRONĘ WWW

*podane ceny są cenami netto. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Teksty na stronę www

 O Twojej branży też można coś ciekawego powiedzieć!

 

Jeśli nie masz pomysłu na teksty, które zapełnią Twoją stronę internetową – skontaktuj się z nami!
Jeśli nie wiesz jak tworzyć treści, aby był przyjazne dla Google – skontaktuj się z nami!