Zaznacz stronę

Teksty na bloga

Niech o Tobie czytają!

Regularne publikowanie artykułów w firmowym blogu, to podwójna korzyść dla Twojej firmy. Po pierwsze, rozbudowujesz witrynę o wartościowe treści, dzięki czemu jej pozycja i widoczność w Google rośnie. Po drugie, zyskujesz możliwość pozyskania nowych użytkowników na swojej stronie. Co więcej, są to użytkownicy szukający informacji lub porad na tematy związane z Twoją branżą – czy jest szansa, że przy okazji skorzystają z Twoich usług? Oczywiście!

Prowadzenie bloga firmowego to praca czasochłonna, wymagająca wiedzy i pomysłu. Nie musisz wykonywać jej samodzielnie – powierz to zadanie nam!

Pisanie tekstów na bloga
l

Wartościowe treści

Doskonała jakość

Lepsza widoczność

Na każdy temat

Pisanie tekstów na bloga

Dla każdej branży, na każdy temat!

Prowadzenie bloga firmowego to doskonały sposób na dzielenie się swoją wiedzą, odpowiadanie na najczęściej powtarzające się pytania klientów, czy też podkreślanie swoich kompetencji. Przy okazji, jest to szansa na zaskarbienie sobie większej sympatii Google – tutaj jednak niezbędna jest wiedza z zakresu optymalizacji stron internetowych i aktualnych praktyk w dziedzinie pozycjonowania.

Nie każda firma dostrzega potencjał w firmowym blogu, nie każda ma też możliwości, by tworzyć treści w takiej formie. Zazwyczaj na przeszkodzie stoi brak czasu, pomysłu lub lekkiego pióra.

Potrzebujesz pomocy w prowadzeniu bloga firmowego? Jesteś w dobrym miejscu!

SEO

Pomożemy Ci w wyborze odpowiednich tematów artykułów, analizując najczęściej wyszukiwane hasła w Google. Wytypujemy słowa kluczowe, po czym przygotujemy tekst zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarki, a pozycja Twojej strony zacznie rosnąć!

Oryginalne treści

U nas otrzymasz 100% oryginalnych tekstów, 0% plagiatu!

Gwarantujemy Ci, że każdy tekst artykułu na Twojego firmowego bloga przygotujemy samodzielnie i od podstaw. 

Przygotowanie merytoryczne

Artykuły do Twojego firmowego bloga powstaną w oparciu o kilka źródeł, będą spójne stylistycznie i w pełni poprawne merytorycznie. Możemy korzystać z przesłanych przez Ciebie materiałów lub wyszukiwać informacje samodzielnie. 

CENNIK PISANIA TEKSTÓW NA BLOGA

*podane ceny są cenami netto. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

**zzs = znaki ze spacjami

Cennik pisania tekstów na bloga

Potrzebujesz pomocy w prowadzeniu bloga firmowego?

Z chęcią wyręczymy Cię w tym zadaniu!
Profesjonalnie i z pomysłem – dla każdej branży i na każdy temat.