Zaznacz stronę

Teksty do Social Media

Pisanie postów social media

Bądź aktywny w social mediach!

Rola mediów społecznościowych przestała ograniczać się do zapewniania użytkownikom rozrywki i umilania wolnego czasu. Obecnie spędzamy tu w ciągu dnia więcej czasu niż w jakimkolwiek innym serwisie – czerpiąc wiedzę, szukając informacji, zasięgając opinii i porad. Nawet, jeśli dla Ciebie Facebook lub Instagram nie stanowią zbyt atrakcyjnej formy spędzania czasu – nie znaczy, że Twój Klient uważa podobnie.

Co to oznacza dla Twojego biznesu? Że nie warto lekceważyć social mediów, warto natomiast włączyć je w swój plan marketingowy. 

z

Zaprezentuj swoją ofertę

w

zyskaj więcej kontaktów

Podziel się swoim sukcesem

Pisanie postów Facebook / Instagram

Nie warto milczeć!

Niezależnie od tego, w jakiej branży działa Twoja firma, jakie świadczy usługi lub jakie produkty oferuje swoim klientom – powinna być widoczna i aktywna w Internecie. Jednym ze sposobów – i to jednym z najlepszych! – na zaznaczenie swojej obecności w Sieci jest regularne publikowanie postów w mediach społecznościowych. Aktywny fanpage potwierdzi wiarygodność Twojej firmy i jej stabilną pozycję, a także doda prestiżu – jest bowiem sygnałem, że profesjonalnie myślisz o wizerunku swojej marki w Internecie. Dla Twojej firmy jest to szansa na zaprezentowanie oferty, przedstawienie mocnych stron produktów i usług, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktu z klientami, pochwalenie się swoimi osiągnięciami lub podzielenie ciekawostkami z branży.

Możemy Ci w tym pomóc!

Dowolna liczba postów

Sam możesz zdecydować, jaką liczbą postów do publikacji w ciągu miesiąca jesteś zainteresowany. Gwarantujemy, że dostarczane teksty będą w pełni oryginalne, a zanim przystąpimy do ich tworzenia, przygotujemy się rzetelnie pod względem merytorycznym. Przed publikacją w Twoim profilu, prześlemy posty do Twojej akceptacji.

Ciekawe treści

Przygotowujemy ciekawe, urozmaicone posty, uwzględniające trwające promocje, sezon, czy też porę roku. Podkreślimy walory Twojej oferty, zaakcentujemy jakość świadczonych usług, przedstawimy korzyści płynące ze współpracy z Twoją firmą. 

Dedykowana grafika

Każdy post przygotowujemy wraz z oprawą graficzną w formie fotografii. Indywidualnie ustalimy z Tobą, jakiego rodzaju zdjęcia chcesz publikować – możesz przesłać nam relacje ze swoich realizacji, zdjęcia produktowe lub zamówić wykonanie zdjęć produktów u nas.

CENNIK PISANIA TEKSTÓW NA SOCIAL MEDIA

Pisanie postów cena

*podane ceny są cenami netto. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Pokaż się w social mediach!

Jeśli brakuje Ci czasu lub pomysłu na aktywne prowadzenie profili w mediach społecznościowych – powierz to zadanie specjalistom!
Zyskaj czas i przewagę nad konkurencją!