Zaznacz stronę

REKLAMA|POZYCJA|WIDOCZNOŚĆ w GOOGLE

Daj się znaleźć!

W każdej sekundzie w okienko wyszukiwarki Google wpisywanych jest około 40.000 haseł. W podsumowaniu dziennym daje to wynik 3,5 miliarda! Tym samym, Google jest najczęściej odwiedzaną witryną internetową na całym świecie – w ciągu roku otwierana jest około 62 miliardy razy.

Nie przypadkiem „googlowanie” przyjęło się w naszym języku jako synonim „wyszukiwania”. Nie przypadkiem też reklama Google Ads oraz pozycjonowanie strony internetowej coraz częściej traktowane są jako nieodzowny element strategii marketingowej przedsiębiorstwa.

reklama w google

REKLAMA W GOOGLE

Bądź na samym szczycie wyników wyszukiwania 

Tak duża popularność Google to niemal gwaracja, że Twój potencjalny klient będzie szukał interesujących go produktów lub usług właśnie tutaj. Pewne jest również, że jego uwagę przyciągnie kilka pierwszych wyników, które podsunie mu wyszukiwarka. Dlatego właśnie, bycie na samym szczycie jest tak ważne, jeśli zależy Ci na pozyskiwaniu klientów bezpośrednio w Google.

Tutaj właśnie tkwi potęga Google Ads, czyli reklamy w wyszukiwarce. Umiejętnie poprowadzona kampania nie tylko zapewni Ci pierwsze miejsca w wynikach, ale też sprowadzi na Twoją witrynę te osoby, które są zainteresowane Twoją ofertą. To nie wszystko! W Google Ads płacisz za efekty – tylko wtedy, gdy dzięki kliknięciu w reklamę użytkownik wejdzie na Twoją witrynę. 

Pokaż się potencjalnym klientom

Twoja reklama zostanie wyświetlona dokładnie wtedy i tylko wtedy, gdy ktoś w Google zacznie wyszukiwać produkty lub usługi, które oferuje Twoja firma. 

Płać za wyniki

Google naliczy opłatę dopiero wtedy, gdy użytkownik kliknie w Twoją reklamę i przejdzie na Twoją stronę internetową.

Uruchom i zatrzymaj, kiedy zechcesz

Twoja reklama jest widoczna natychmiast po uruchomieniu kampanii, w każdej chwili możesz też ją zatrzymać i uruchomić ponownie.

CENNIK REKLAMY W GOOGLE

*podane ceny są cenami netto. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

POZYCJA W GOOGLE

Wiemy, że przemyślane i systematyczne działania przynoszą efekty!
„Magiczny guzik pozycji” nie istnieje.

Wysoką, stabilną pozycję w wynikach wyszukiwania Google można sobie zapewnić jedynie systematyczną, przemyślaną pracą. Google udoskonala swoje algorytmy, a wraz z każdą wprowadzaną zmianą zasady pozycjonowania witryn również należy modyfikować. Jest to proces, który trwa, ale na jego wyniki warto czekać – gdyż właśnie w Google masz największą szansę na pozyskanie klienta.

Co wpływa na pozycję Twojej strony w wynikach wyszukiania GOOGLE?

Teksty i nasycenie słowami kluczowymi

Treść na Twojej stronie internetowej ma kolosalne znaczenie nie tylko dla Twojego potencjalnego klienta, ale też dla Google. Roboty nie potrafią docenić nawet najdoskonalszych zdjęć Twoich produktów, ale ich celny opis – owszem. Odpowiednia długość tekstów i odpowednie nasycenie słowami kluczowymi to jeden z elementów, który pracuje na wysoką pozycję witryny w wynikach Google.

Optymalizacja strony internetowej

Dobrze zoptymalizowana strona internetowa to klucz do  przychylnego postrzegania jej przez roboty GOOGLE. Duże znaczenie mają:

  • NAGŁÓWKI I META DANE
  • ODPOWIEDNIE ROZMIARY I KOMPRESJA OBRAZÓW
  • DOSTOSOWANIE DO URZĄDZEŃ MOBILNYCH
  • PRĘDKOŚĆ WCZYTYWANIA SIĘ STRONY
  • PRZYJAZNOŚĆ UŻYTKOWANIA STRONY

Ilość wartościowych linków do strony

Na pozycję w wynikach wyszukiwania GOOGLE Twojej strony internetowej ma również jej popularność w sieci. Im więcej innych wartościowych stron linkuje do Twojej tym lepiej! Zadbamy, by Twoją stronę internetową polecały inne, chętnie odwiedzane przez użytkowników poprzez:

  • publikację artykułów sponsorowanych
  • polecenia na tematycznych forach internetowych

CENNIK DZIAŁAŃ CELUJĄCYCH W TOP GOOGLE

*podane ceny są cenami netto. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Pamiętaj! Tworzysz stronę dla innych - spraw, by chcieli z niej korzystać!