Zaznacz stronę

PROWADZENIE KONT W SOCIAL MEDIACH

Daj się polubić!

Posiadanie profilu firmowego w mediach społecznościowych jest już właściwie obowiązkiem. Niemal każda firma takie konto posiada, jednak niewiele z nich potrafi określić, jakie korzyści z tego tytułu może czerpać. Znaczna część profili biznesowych w social mediach istnieje tylko dlatego, że konkurencja taki profil również posiada.

Czy podobnie jest w przypadku Twojej firmy?

Nie sposób opisać wszystkie korzyści w kilku krótkich zdaniach. Jest jednak wśród nich jedna, która na pewno Ciebie zainteresuje: to realny wpływ na pozyskiwanie nowych klientów.

Prowadzenie kont w social mediach

Co zyskujesz zlecając nam prowadzenie swoich kont w social media?

}

CZAS

Kto z nas ma go zbyt wiele? Powierz opiekę nad mediami społecznościowymi nam i zyskaj cenny czas na rozwój Twojego biznesu i zarządzenie firmą lub na przyjemności i odpoczynek.

PRZEWAGĘ

Twoja konkurencja nie działa aktywnie w social mediach? Nie masz gwarancji, że jutro to się nie zmieni! Powierz social media nam i bądź krok przed nimi! Zanim Twoja konkurencja opracuje plan działania, Twój profil już będzie pracował na sukces!

KLIENTÓW

Media społecznościowe to źródło nowych klientów. Wśród ponad 18 mln użytkowników Facebooka i 8 mln użytkowników Instagrama są tacy, którzy powinni się o Tobie dowiedzieć.

Prowadzenie kont na Instagramie

Konto na Instagramie to w wielu branżach absolutna konieczność i największa szansa na poszerzanie grona fanów. Jeśli Twój biznes najlepiej wyrażają fotografie i video – nie mogłeś lepiej trafić! Doskonale odnajdujemy się w takich zagadnieniach jak profesjonalna fotografia produktowa, realizacja stylizowanych sesji fotograficznych, czy też kreacje graficzne. Jeśli fotografie już posiadasz, ale brakuje im nieco szlifu – dodamy im blasku!

Jednak instagram to nie tylko zdjęcia i filmy. Instagram to wyjątkowe miejsce, które rządzi się własnymi prawami i zasadami. Jeśli zależy Ci na profesjonalnym wizerunku firmy, powierz opiekę nad kontem nam.

Prowadzenie kont na Facebooku

Co powoduje, że tak wiele kont biznesowych na Facebooku egzystuje bez cienia aktywności? Czy to brak pomysłu na tematy postów? A może specyficzna, niemedialna branża? Słyszeliśmy o wielu powodach, jednak żaden z nich nie stanowił rzeczywistej przeszkody w sprawnym prowadzeniu fanpage. Jeśli uważasz, że w Twojej branży brakuje ciekawych tematów, pozwól nam Cię zaskoczyć. 

Być może zastanawiasz się, czy Twoja firma potrzebuje posiadać profil na Facebooku. Jeśli Twoja firma jest zainteresowana pozyskiwaniem nowych klientów i budowaniem wizerunku w Internecie – wówczas w social mediach istnieć musi. Żywy, aktywny fanpage to najlepszy dowód dla potencjalnego klienta, że firma istnieje, działa i sukcesywnie się rozwija. Z taką firmą chętniej się zawiera współpracę, prawda?

CENNIK PROWADZENIA KONT W SOCIAL MEDIACH

Jeden pakiet, wiele korzyści

facebook
Instagram

*podane ceny są cenami netto. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

** do realizacji zdjęć produktowych konieczne jest dostarczenie produktów przez Klienta.

Przedstwione pakiety nie spełniają Twoich potrzeb?

Określ nam swoje oczekiwania a przygotujemy coś idealnie skrojonego na Twoją miarę!

Współpraca z Influencerami

Prowdopodobnie wiesz już, że dzisiejszy marketing internetowy w dużym stopniu opiera się na promocji z pomocą influencerów. Nie jest to zjawisko nowe w marketingu, jednak dla wielu firm nadal pozostaje nieodkrytą tajemnicą.

Jeśli interesuje Cię ten rodzaj promocji, ale nie wiesz: jak zacząć, z kim się skontaktować, jak się rozliczać i czego możesz oczekiwać wzamian – skontaktuj się z nami. 

Kompleksowo i profesjonalnie zajmiemy się promocją Twojej marki przy współpracy z topowymi influencerami w Polsce.

Zapytaj o szczegóły w trakcie rozmowy z nami!

Współpraca z influencerami