Zaznacz stronę

OPTYMALIZACJA STRON INTERNETOWYCH

Niech Twoja strona da się lubić!

Twoja strona internetowa nie świeci przykładem pod względem wyników jakości? Ruch w witrynie jest niski, a jej widoczność w wyszukiwarce Google niewielka? Jeśli tak, to optymalizacja jest właśnie dla Ciebie i Twojej witryny!
Nie musisz wiedzieć, w którym miejscu i co należy poprawić, ponieważ wykonamy kompleksową analizę, która jasno nam to wskaże.

Lepsze użytkowanie strony

Poprawimy strukturę Twojej witryny, aby była intuicyjna i komfortowa w użytkowaniu.

Lepsze indeksowanie strony

Sprawimy, że strona będzie przyjazna robotom Google, a jej pozycja w wyszukiwarce się poprawi.

Większe zaangażowanie

Przejrzysta strona, z jasną nawigacją i wartościową treścią to miejsce, do którego użytkownicy chętniej będą wracać.

Optymalizacja stron internetowych
optymalizacja stron www

OPTYMALIZACJA STRON WWW

Tylko dobre strony!

Pod pojęciem optymalizacji kryje się wiele działań w obrębie struktury strony internetowej. Część z nich obejmuje przystosowanie zawartości widocznej dla Ciebie i użytkowników, inne z kolei obejmują warstwę kodu i zaplecza administracyjnego. Celem tych prac jest poprawienie jakości witryny, dostosowanie jej do aktualnych wymogów Google i podniesienie komfortu w nawigowaniu użytkowników.
Rezultatem prac optymalizacyjnych w witrynie jest między innymi szybsze ładowanie strony, intuicyjna nawigacja, ułatwiająca dalsze działania marketingowe i lepsza widoczność strony w wyszukiwarce.

Co zyskasz dzięki optymalizacji swojej strony internetowej?

Szybsze ładowanie strony na wszystkich urządzeniach, intuicyjną nawigację i layout wspomagający zaangażowanie.

Stronę internetową dostosowaną do aktualnych wytycznych Google – dzięki czemu łatwiej będziesz ją pozycjonować.

Stronę, z ktrórej wygodnie będzie można korzystać zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i na wszystkich urządzeniach mobilnych.

Większe zaangażowanie użytkowników i większy ruch dzięki responsywnej, intuicyjnej budowie i wartościowej treści.

CENNIK OPTYMALIZACJI STRON INTERNETOWYCH

*podane ceny są cenami netto. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Usługa optymalizacji strony zawsze poprzedzona jest audytem strony internetowej.

Dzięki audytowi strony wiemy dokładnie, gdzie i co trzeba zmienić, zaoptymalizować, dodać czy udoskonalić, aby Twoja strona spełniała oczekiwania zarówno użytkowników jak i wyszukiwarek internetowych. Aby dowiedzieć się więcej na temat audytu strony kliknij w poniższy przycisk.

Czy optymalizacja strony jest konieczna?

Tak, jeśli Ci zależy na tym, aby była poprawnie indeksowana przez wyszukiwarkę oraz aby użytkownicy chętnie z niej korzystali i nie porzucali jej zanim nie zapoznają się z Twoją ofertą.

Od czego zależy cena optymalizacji strony internetowej?

Przede wszystkim cena zależy od tego co i w jakim zakresie jest do poprawy, oraz oczywiście jak duża jest Twoja strona internetowa. Im większa, tym więcej czasu potrzebujemy na dokonanie koniecznych optymalizacji, co przekłada się na cenę.

Chcesz wykonać optymalizację swojej strony www?

Jeśli chcesz aktywnie pozyskiwać klientów w Sieci, planujesz uruchomić kampanię reklamową w Google lub na Facebooku – skontaktuj się z nami i porozmawiaj o audycie oraz optymalizacji swojej strony.

Wysoka jakość Twojej strony to niższy koszt reklamy i lepsza pozycja w Google.