Zaznacz stronę

KREACJA|REKLAMA|ZASIĘG na INSTAGRAMIE

reklama na instagramie

Daj się zobaczyć!

Choć pod względem popularności Instagram jeszcze nie dorównał Facebookowi, ignorować go nie warto. Niemal 61% dorosłych użytkowników Internetu w Polsce korzysta z tej platformy regularnie – co stanowi godny uwagi  kanał dotarcia do potencjalnego Klienta. 

Aktywne, profesjonalnie zarządzane konto na Instagramie to szansa na zaprezentowanie swoich produktów i usług, poszerzanie zasięgów i utrwalanie swojej marki w świadomości odbiorców. Dla wielu branż to właśnie Instagram jest głównym filarem, na którym opiera się strategia marketingowa przedsiębiorstwa.

Twoja firma również może tutaj być!

Zdjęcia i video

Instagram to królestwo fotografii i video. Możesz w nim zaistnieć, nawet jeśli nie posiadasz profesjonalnych materiałów graficznych i reklamowych – ponieważ my je dla Ciebie przygotujemy! Wykonamy fotografie produktów lub udoskonalimy te, które Ty wykonałeś we własnym zakresie.  

Angażujące treści

Intrygujące materiały graficzne i video, a także unikatowe, ciekawe treści – to jest klucz do przyciągnięcia i zatrzymania fanów przy sobie. Jeśli chcesz, aby Twój profil był miejscem, do którego fani będą z chęcią i radością wracać – zadbaj o te wszystkie czynniki lub… powierz opiekę nad profilem nam!

Zasięgi

Posiadanie profilu w social mediach ma sens i przynosi wymierne korzyści jedynie wtedy, gdy liczba fanów sukcesywnie rośnie. Zadbamy o to, żeby o Twojej marce z każdym dniem dowiadywało się coraz więcej osób i aby coraz więcej z nich zostało przy Tobie. 

REKLAMA NA INSTAGRAME

Poszerzaj kręgi odbiorców!

Prowadzenie konta na Instagramie

Gromadzenie społeczności i budowanie zasięgów organicznych to żmudna praca, która wymaga czasu i cierpliwości. Doskonałym uzupełnieniem działań regularnie prowadzonych na fanpage są kampanie reklamowe. Dzięki nim dotrzesz do licznych grup nowych odbiorców, szybciej rozpromujesz swoje produkty lub usługi i przyciągniesz nowych followersów.

Co więcej – kampania reklamowa zaczyna działać niemal tuż po jej uruchomieniu i zatrzyma się dokładnie wtedy, gdy tego zechcesz. Jest to więc świetny kanał do promocji usług sezonowych, nagłośnienia rabatów lub nowości w firmie. Może też być uruchomiona stale, codziennie poszerzając zasięgi Twojego konta.

Kreacje graficzne, a może video?

W kampanii wykorzystujemy różne formaty reklamowe i typujemy najbardziej skuteczne umiejscowienia. Twoja reklama może być wyświetlana w formie zdjęcia lub video, może również być eksponowana na stronie głównej Instagrama (feed), w instastories i wielu innych. Przygotujemy materiały reklamowe w zgodzie z wytycznymi i polityką Instagrama.

Słyszałeś o testach A/B?

Analiza i testowanie to dwa filary, na których spoczywa dobra kampania reklamowa. Nie tylko Tobie zależy na minimalizowaniu kosztów i pomnażaniu zysków. Kierujemy się tym samym celem, pracując dla Ciebie! Dążymy do wytypowania odbiorcy idealnego i idealnych kreacji reklamowych, dzięki czemu Twoja reklama staje się tańsza i przynosi zyski. 

CENNIK REKLAMY NA INSTAGRAMIE

*podane ceny są cenami netto. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Prowadznie konta na INSTAGRAMIE

Niech się zacznie dziać!

Duża popularność Instagrama przyczyniła się do tego, że większość firm na rynku posiada tu swój profil biznesowy. Jednocześnie, większość z nich pozostaje bierna, nie wykorzystując możliwości na budowanie wizerunku w Internecie.

Jeśli nie masz już pomysłów jak ożywić swój fanpage – powierz to zadanie nam! Przygotujemy posty dla każdej branży i na każdy temat oraz opatrzymy je profesjonalnymi zdjęciami. Przygotowując materiał do publikacji, uwzględnimy Twoje preferencje co do tematyki, trwający sezon i aktualne promocje na Twoje produkty lub usługi.