Zaznacz stronę

FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

Najlepiej pokaż, co masz

Fotografia produktowa jest ważnym ogniwem w skutecznej promocji i sprzedaży w Internecie. Jeśli prowadzisz sklep ecommerce, sprzedajesz za pośrednictwem platformy sprzedażowej lub promujesz swoje produkty w social mediach – profesjonalne zdjęcia są podstawą Twojego sukcesu. Nawet najlepszej jakości produkt nie wzbudzi zainteresowania, jeśli nie zostanie przedstawiony w atrakcyjny wizualnie sposób.

Nie musisz uczyć się od podstaw fotografii, inwestować w dobrej jakości sprzęt i wyposażać studia – ponieważ zdjęcia możesz zamówić u nas!

Sprzęt

Gwarantujemy najwyższą jakość fotografii, umożliwiającą szerokie zastosowanie w reklamie. Publikacja w Internecie, nadruk na tkaninie, wydruki wielkoformatowe, foldery, ulotki – z naszymi zdjęciami przygotujesz dowolne materiały reklamowe.

Studio

Doskonałe oświetlenie, stałe nawet dla całej serii produktów – to może zapewnić tylko profesjonalne studio fotograficzne. Gwarantujemy Ci zachowanie spójności graficznej dla wszystkich Twoich produktów – zarówno z aranżowanym tłem, jak i bez tła.

Obróbka

Posiadasz zdjęcia swoich produktów, ale brakuje im profesjonalnego szlifu? Potrzebujesz fotografii w określonej stylistyce lub bez tła? Możesz na nas liczyć! Udoskonalimy Twoje zdjęcia lub dopasujemy je do Twoich potrzeb.

Fotografia produktowa gdynia

Co znajdziesz
w naszej ofercie?

PACKSHOTY

PACKSHOTY

genialny minimalizm

Packshot to doskonały sposób na wyeksponowanie produktu, podkreślenie jego cech i skoncentrowanie uwagi na detalach. Zdjęcie możesz wykorzystać w minimalistycznej oprawie lub zaaranżować na dowolnie wybranym tle – wszystko zależy od Twoich potrzeb i zamysłu.

REKALMOWE

ZDJĘCIA REKLAMOWE

niebanalny styl

Zdjęcia reklamowe w niebanalnych aranżacjach wydobędą niepowtarzalny charakter Twoich produktów i będą przyciągać wzrok. Zaprezentuj swoją ofertę w katalogach, folderach, a nawet na billboardach w najlepszym stylu!

SOCIAL MEDIA

ZDJĘCIA DO SOCIAL MEDIA

magnetyzujący urok

Urzekający styl, niepowtarzalne kreacje, spójna stylistyka – podziel się w social mediach tym, co w Twoich produktach najlepsze. Magnetyzuj swoich fanów i spraw, żeby chętnie odwiedzali nie tylko Twoje profile, ale też sklepy.

ODZIEŻ

ZDJĘCIA ODZIEŻY

niekwestionowana jakość

Profesjonalne fotografie zaakcentują unikalne cechy Twoich produktów, podkreślą ich jakość i wyróżnią je na tle konkurencji. Tak zaprezentowana odzież nie tylko bardziej się spodoba Twoim klientom, ale też będzie wzbudzała zaufanie.

ZDJĘCIA BIŻUTERII

urzekające piękno

Klasyczna, nowoczesna, ekskluzywna czy w tonie nieformalnym – każda biżuteria potrzebuje odpowiedniej oprawy, która uwydatni jej olśniewające piękno. Zadbaj o wysoką jakość i oryginalny styl fotografii i pozwól swoim produktom urzekać.

WNĘTRZA

ZDJĘCIA WNĘTRZ

czarujące wnętrze

Dobrze sfotografowane wnętrze potrafi oczarować klienta już od pierwszego wejrzenia. Dzięki profesjonalnej fotografii Twój dom lub mieszkanie zyska więcej światła i przestrzeni, a jego charakter będzie wzbudzać żywe zainteresowanie.

ZDJĘCIA Z DRONA

odpowiednia perspektywa

Potrzebujesz w reklamie czegoś więcej niż klasyczna fotografia? Chcesz, aby Twoja reklama robiła piorunujące wrażenie i zapierała dech w piersiach? Skorzystaj z niepowtarzalnych ujęć z lotu ptaka, które wykona dla Ciebie nasz dron!

CENNIK ZDJĘĆ PRODUKTOWYCH

*podane ceny są cenami netto. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Zdjęcię wnętrz, zdjęcia z drona realizujemy na terenie Trójmiasta. Doliczamy także koszty dojazdu.

Potrzebujesz czegoś więcej?

Skontaktuj się z nami i porozmawiaj z nami jakiego typu zdjęcia potrzebujesz. Z pewnością będziemy w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom.