Zaznacz stronę

REKLAMA|ZASIĘG|SUKCES na FACEBOOKU

Daj się poznać!

O popularności Facebooka nie trzeba nikogo przekonywać. Aż 89,2% użytkowników Internetu w Polsce posiada tu swój profil i aktywnie z niego korzysta. Uruchamiając kampanię reklamową na Facebooku możesz dotrzeć do 18 mln Polaków! Trudno byłoby znaleźć lepsze miejsce do przedstawienia swojej firmy światu i powiedzenia kilku słów o produktach i usługach, które oferuje.

zbuduj społeczność

Profil firmowy daje Ci nie tylko możliwość zaprezentowania produktów i usług. To również świetne medium do pochwalenia się sukcesem firmy i podzielenia się ciekawostkami z Twojej branży.

zareklamuj się

Ogromne możliwości w konfiguracji reklamy oraz jej relatywnie niskie koszty sprawiają, że Facebook jest potężnym narzędziem do promowania swojej działalności wśród Internautów.

reklama na facebooku
reklama na portalu facebook

REKLAMA NA FACEBOOKU

Bądź tam, gdzie Twoi Klienci

Przeciętnie internauta w Polsce spędza aż 2 godziny dziennie na przeglądaniu mediów społecznościowych. Trudno tu nie dostrzec potencjału reklamowego Facebooka. Jest tu jednak również haczyk, który łatwo przeoczyć – nikt z nas nie sięga po media społecznościowe w celach zakupowych. Nie oznacza to, że kampanie reklamowe uruchamiane na Facebooku nie mają sensu. Oznacza to natomiast, że aby dały oczekiwane rezulaty, muszą być zaplanowane i poprowadzone umiejętnie.

Projektowanie i wdrażanie lejka sprzedażowego, precyzyjne określanie grup odbiorców, uruchamianie kampanii remarketingowych – bez tych działań pomnażanie zysków nie ma szans na powodzenie.

Kreacje graficzne, a może video?

Przygotujemy każdą kreację reklamową, zgodną z wymaganiami Facebooka! Wykonamy grafiki, zdjęcia produktowe, a nawet prezentację video Twojej firmy. Twoja reklama może być rozszerzona o lokalizację firmy lub ceny produktów. Może sprowadzać ruch do Twojego sklepu internetowego lub zachęcać użytkowników do kontaktu – możliwości są ogromne!

Znasz już pixel Facebook’a?

Nie tylko Google pozwala na implementację kodu śledzącego w witrynie – Facebook również ma tę moc! Zainstalujemy pixel na Twojej stronie internetowej i będziemy raportować wyniki prowadzonych kampanii. Dowiesz się ile osób odwiedziło Twoją stronę dzięki reklamie i jakie działania wykonywały. To jedynie namiastka możliwości, które daje Ci pixel Facebooka – jest ich o wiele więcej!

Słyszałeś o testach A/B?

Analiza i testowanie to dwa filary, na których spoczywa dobra kampania reklamowa. Nie tylko Tobie zależy na minimalizowaniu kosztów i pomnażaniu zysków. Kierujemy się tym samym celem, pracując dla Ciebie! Dążymy do wytypowania odbiorcy idealnego i idealnych kreacji reklamowych, dzięki czemu Twoja reklama staje się tańsza i przynosi zyski. 

CENNIK REKLAMY NA FACEBOOKU

*podane ceny są cenami netto. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Prowadzenie konta na FACEBOOKU

Niech fanpage Twojej firmy znów zacznie żyć!

Duża popularność Facebooka przyczyniła się do tego, że większość firm na rynku posiada tu swój profil biznesowy. Jednocześnie, większość z nich pozostaje bierna, nie wykorzystując możliwości na budowanie wizerunku w Internecie. 

Jeśli nie masz już pomysłów jak ożywić swój fanpage – powierz to zadanie nam! Przygotujemy posty dla każdej branży i na każdy temat oraz opatrzymy je profesjonalnymi zdjęciami. Przygotowując materiał do publikacji, uwzględnimy Twoje preferencje co do tematyki, trwający sezon i aktualne promocje na Twoje produkty lub usługi.