Zaznacz stronę

CIEKAWE|FUNKCJONALNE|SEO FRIENDLY STRONY INTERNETOWE

Niech patrzą w Twoją stronę!

Strona internetowa firmy to jej wizytówka, folder reklamowy i broszura informacyjna w jednym. Powinna być czytelna i funkcjonalna dla użytkowników, którzy będą poszukiwać informacji o Twojej firmie, ale powinna być również przyjazna robotom Google. Już na etapie projektowania bierzemy pod uwagę wszystkie kluczowe czynniki, dzięki którym strona www ma szansę na sukces w Internecie.

Unikatowe treści

Przygotujemy teksty na stronę internetową na każdy temat i dla każdej branży. W 100% oryginalne, poprawne, ciekawe, merytoryczne i zoptymalizowane!

Funkcjonalność

Zaprojektujemy strukturę witryny z wykorzystaniem doświadczenia i wiedzy w zakresie UX. Co to znaczy? To znaczy, że korzystanie z Twojej strony www będzie proste i przyjemne.

Nowoczesny design

Wykonamy dla Ciebie indywidualny projekt w pełni odpowiadający współczesnym trendom, a także nawiązujący graficznie do branży, w której działasz. Zero szablonów!

Strony internetowe Gdynia
Budowa stron internetowych Gdynia

BUDOWA STRON WWW

Tylko dobre strony!

Strona internetowa jest narzędziem, które może Ci posłużyć w celu poszerzania zasięgów, zdobywania nowych kontaktów i poprawiania wyników sprzedaży. Aby tak się mogło stać, musi być zaprojektowana i wykonana z rozmysłem. Zmysł estetyczny i ciekawy pomysł na design to za mało, aby przygotować witrynę spełniającą wysokie wymagania Google i użytkowników.

Zbudujemy dla Ciebie stronę www, którą bez trudu w przyszłości samodzielnie zaktualizujesz! Dodawanie zdjęć, edycja tekstu, publikowanie aktualności lub artykułów w blogu – to wszystko zrobisz nie znając nawet podstaw programowania.

Nasze strony są przyjazne dla użytkowników i robotów Google. Doskonale znamy aktualne wytyczne w optymalizacji i dobrych praktykach SEO, dzięki czemu otrzymasz witrynę gotową do dalszych działań, jak np. pozycjonowanie.

Małe strony firmowe, czy też rozbudowane serwisy – wszystkie przygotowujemy z myślą o późniejszej promocji w internecie. Wdrażamy Google Analytics, implementujemy również Piksel Facebooka.

CENNIK BUDOWY STRON INTERNETOWYCH

*podane ceny są cenami netto. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

POWYŻSZE ROZWIĄZANIA NIE SPEŁNIAJĄ TWOICH OCZEKIWAŃ?

Skontaktuj się z nami i porozmawiaj o witrynie skrojonej idealnie do Twoich potrzeb.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE