Zaznacz stronę

AUDYTY STRON INTERNETOWYCH

AUDYTY STRON INTERNETOWYCH

Dlaczego nie chcą polubić?

Estetycznie wykonana, atrakcyjna wizualnie, a przy tym funkcjonalna i intuicyjna w użytkowaniu – takie strony internetowe doceniają użytkownicy.
Szybka, responsywna, zbudowana na prostym kodzie i wypełniona unikalną, wartościową treścią – takie strony internetowe doceniają roboty Google.
Jeśli Twojej stronie internetowej daleko do ideału, nie szukaj kompromisów pomiędzy estetyką a funkcjonalnością. Zamów audyt strony i sprawdź, jak poprawić jej jakość.

Analiza budowy

Sprawdzimy, czy schemat budowy Twojej strony www sprzyja komfortowemu użytkowaniu i spełnia aktualne standardy.

Analiza kodu

Prześledzimy kod witryny i wskażemy fragmenty, które negatywnie wpływają na wyniki jakości Twojej strony.

Analiza SEO

Sprawdzimy, czy Twoja witryna jest przyjazna wyszukiwarkom i co można poprawić, aby zajęła wyższe pozycje w Google.

CO ZYSKASZ DZIĘKI AUDYTOWI?

Będziesz mógł wdrożyć odpowiednie działania, które poprawią widoczność Twojej witryny w wyszukiwarce.

Dowiesz się, czy budowa i zawartość Twojej witryny spełniają obecnie obowiązujące standardy Google.

Uzykasz szczegółowe informacje o użytkowaiu Twojej witryny na komputerach stacjonarnych oraz na urządzeniach mobilnych.

Dowiesz się, jakie zmiany możesz wdrożyć, aby pozyskiwać więcej użytkowników i ułatwić im użytkowanie Twojej witryny.

CENNIK AUDYTU STRONY INTERNETOWEJ

*podane ceny są cenami netto. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Od czego zależy cena audytu strony internetowej?

Przede wszystkim jak od tego, jak duża jest Twoja strona internetowa – z ilu podstron jest zbudowana i jak obszerna pod kątem zawartej treści. Im większa, tym więcej czasu musimy poświęcić na jej wnikliwą analizę. Dlatego, przed przystąpieniem do audytu, dokonamy wyceny realizacji usługi na podstawie wstępnej analizy Twojej strony internetowej.

Jak długo trwa audyt?

Czas wykonania audytu zależy również od wielkości strony internetowej. Zazwyczaj potrzebujemy co najmniej kilku dni roboczych, aby w pełni wykonać audyt i przygotować raport.

Co zawiera raport z przeprowadzonego audytu?

Przygotowywany raport jest zazwyczaj wielostronicowym dokumentem, zawierającym podzielone na sekcje informacje na temat tego, jak Twoja strona jest postrzegana przez użytkowników i roboty indeksujące oraz co powinieneś zrobić, aby poprawić jej atrakcyjność, wydajność i pozycję na tle konkurencji. W każdej sekcji wyraźnie zaznaczamy, jakie działania powinieneś podjąć, aby wyeliminować błędy lub poprawić to, co wymaga poprawy.

Raport napisany jest zawsze przystępnym językiem tak, aby był w pełni zrozumiały nawet dla laika. Dzięki temu, po jego przeczytaniu będzie dla Ciebie jasne, co i jak można poprawić w Twojej witrynie internetowej.

CZY TWOJA STRONA INTERNETOWA JEST PRZYJAZNA?

Jeśli pozycjonowanie Twojej strony internetowej nie daje żadnych efektów, reklama w Google jest droga, a użytkownicy szybko opuszczają witrynę – skontaktuj się z nami i zamów audyt.